درباره فراپلاست

About FaraPlast Co

فرا پلاست در یک نگاه

با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی و روشهای نوین در جوامع پیشرفته و نیاز هر چه بیشتر به تغییرات در تمام مایحتاج زندگی، بر آن شدیم که گامی در تامین نیاز های جامعه روبه رشد خودمان برداریم.
مصرف روزافزون آب و کاستی های منابع آب به دلایل مختلف نیاز به ذخیره سازی را اجتناب ناپذیر مینماید.
جایگزینی پلاستیک به جای فلز در کلیه وسایل زندگی بدلیل بهداشتی بودن و عمر زیاد، با بهره گیری از روشهای نوین تولید، این امکان بوجود آمده تا ظروف پلاستیکی با حجم های متفاوت، جایگزین ظروف فلزی گردد. افتخار داریم که با همکاری و تحت لیسانس شرکت YALFEN PLASTIC ترکیه در بسط و توسعه تکنولوژی و ایجاد تغییرات و بهینه کردن مصرف و تامین خواسته های هم میهنان عزیز سهیم شده ایم و عرضه تولیدات خود را با نام فراپلاست آغاز نمودیم. امیدواریم کیفیت بهینه و استقبال هم وطنان عزیز مشوق ما در تامین و توسعه خواسته های مصرف کنندگان محترم باشد.

کیفیت ساخت 100%
تنوع سایز 100%
تضمین کیفیت 100%

تاریخچه شرکت

شركت فراپلاست كه اكنون يكي از واحدهاي صنعتي جمهوري اسلامي ايران است، در سال 1393 تأسیس و فعالیت تولیدی خود را در سال 1394 در زميني به مساحت 3000 متر مربع که در نزديکي شهر صنعتی تبریز و در 30 كيلومتري شمال غربي شهر تبریز واقع شده است آغاز نمود. مجتمع فراپلاست در حال حاضر به عنوان اولین واحد تولیدی فعال در صنعت قالبگیری دورانی در شمال غرب کشور در حال فعالیت می باشد. شرکت فراپلاست از شرکت‌های پیشرو ایرانی است که در زمینه تولید مخازن پلی اتیلنی فعالیت‌ می‌نماید. این شرکت با ماموریت ایفای نقش محوری در توسعه صنعتی، اقتصادی و اجتماعی کشور و ارتقای سطح فناوری صنعت پلاستیک، به عنوان سازمانی استاندارد، مخازن کشور را جهت استفاده در صنایع خودروسازی، صنایع غذایی، صنایع بسته‌بندی، صنایع کشاورزی و دام و طیور تولید می‌نماید.

Familiarity with polyethylene tanks اشنایی با مخازن پلی اتیلنی

مخزن آب محصولی است که انسان برای حفاظت آب به منظور سازگاری با شرایط و امکانات مختلف و استفاده از آن در مکان‌های مختلف تولید می‌کند. برای جلوگیری از شیوع انواع بیماری‌ها آب سالم و تمیز حیاتی بوده و به همین دلیل ساخت مخازن آب با استانداردهای کمی  و کیفی حائز اهمیت می‌باشد. مجموعه فراپلاست مفختر است که گامی بزرگ در زمینه تولید مخازن  بهداشتی و استاندارد در راستای رفاه و سلامت هم میهنان خویش برداشته است.

مخازن آب پلی اتیلن مخازن کاملا استاندارد و سالمی هستند که از مواد پلی اتیلن تثبیت شده‌ی مقاوم در برابر اشعه ماورا بنفش و چگالی کم ساخته شده اند. امروزه ماده اولیه پلی اتیلن که برای مصارف مختلف مورد استفاده قرار می گیرد بیشتر به عنوان مخزن آب ترجیح داده می شود زیرا استانداردهای بهداشتی بالایی را فراهم می کند و آب را مانند روز اول حفظ می‌کند. علاوه بر این ویژگی مخازن آب پلی اتیلن، دارای ساختار داخلی بسیار صاف بوده و از ایجاد جلبک و غیره در محیط داخلی آن جلوگیری می‌کند. مخازن آب پلی اتیلن که در اندازه‌های مختلف تولید می شوند بسته به نیاز کاربر می توانند با هر محیط و شرایطی سازگار باشند.

انواع مخازن آب پلی اتیلن

مخازن آب پلی اتیلن می توانند در اندازه و حجم دلخواه تولید شوند. 3 نوع اساسی مخازن پلی اتیلنی، مخزن پلی اتیلن تک لایه ، مخزن پلی اتیلن دو لایه و مخزن پلی اتیلن سه لایه می‌باشد.

مخزن آب پلی اتیلن تک لایه: این نوع مخزن آب نوعی مخزن است که سطح خارجی آن نازک‌تر بوده و از حساسیت بالاتری برخوردار می‌باشد.

مخزن آب دو لایه پلی اتیلن: تنها تفاوت این مدل با مخازن تک لایه ساختار مقاوم و سخت تری ان‌ها می‌باشد.

مخزن آب سه لایه پلی اتیلن: سخت ترین و با دوام ترین مدل در مقایسه با دو مدل دیگر می‌باشد.

به لطف استفاده از مواد اولیه تثبیت شده در تمامی محصولات فراپلاست، محافظت کامل در برابر نور خورشید ایجاد شده است.

مزایای مخازن پلی اتیلنی

مشکلی برای سلامتی ایجاد نمی کنند.

میزان تولید جلبک و باکتری تقریباً وجود ندارد.

نظافت داخلی این مخازن بسیار ساده و سریع انجام می شود.

محافظت کامل در برابر خطرات مانند یخ زدگی را فراهم می کند.

به لطف ساختار بادوام و انعطاف پذیر ، در برابر شرایطی مانند شکستن و ترک خوردگی مقاوم است.

با توجه به تقاضا می تواند در اندازه های دلخواه تولید شود.